UAB „Akvavita“ gaminių dizainų atnaujinimas

Projekto pavadinimas: „UAB „Akvavita“ gaminių dizainų atnaujinimas“

Projekto kodas: 03.3.1-LVPA-K838-01-0079

Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis: 2017-04-14 – 2018-10-10

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos

Projekto vertė: 18 000 Eur + PVM

Finansavimo intensyvumas: 45 proc.

Kontaktinis asmuo: projekto vadovė Kristina Benevičienė, [email protected]

Projekto esmė

UAB “AKVAVITA” yra viena iš moderniausių mineralinio vandens gavybos įmonių Lietuvoje, užsiimanti mineralinio vandens gavyba ir jo išpilstymu į butelius. Įmonė naudoja pažangias technologijas ir griežtus kokybės kontrolės metodus, taip pat siekia, kad natūralus mineralinis vanduo pasiektų vartotoją lygiai toks pats, koks yra šaltiniuose.

Remiantis pasaulinėmis gėrimų rinkos tendencijomis pastebima, kad paklausa mineraliniam vandeniui, turinčiam natūralių savybių, auga, o vartotojai ieško ekologiškesnės ir ekonomiškos vandens pakuotės.

Siekiant padidinti gaminamų produktų pardavimus reikalinga kurti naujus, patrauklius gaminio pakuotės bei antrinės pakuotės dizainus.

Šio projekto metu UAB „Akvavita“ siekia sukurti užsienio rinkoms patrauklų šaltinio vandens „H2eau” dizainą PET butelių etiketei ir jų antrinei pakuotei bei specialios taros SPORT su išmaniuoju kamšteliu PET butelio etiketės ir jo antrinės pakuotės dizainą.  Pažymime, kad 6 nauji originalūs dizainai taip pat prisidės ir prie socialinių problemų, tokių kaip senėjimas, neįgalumo, socialiai pažeidžiamų grupių poreikių tenkinimo problemų sprendimo.

Verta paminėti, kad įmonė nuolat dalyvauja parodose ir su gaminiais tad tikimės, kad nauji dizainai padės pritraukti daugiau klientų ir eksporto rinkose. Taigi, įmonės produktų dizaino atnaujinimas padės didinti žinomumą rinkoje, tuo pačiu padidins įmonės konkurencingumo bei darbo našumo rodiklius.

Projekto tęstinumas

Projekto metu sukurti dizainai bus įdiegti į masinę gamybą ir bus naudojami pasibaigus projektui. Sukurtais dizainais sieksime didinti gaminių patrauklumą vartotojui, todėl kils pardavimo pajamos, darbo našumas bei įmonės pelningumas. Tokiu būdu pareiškėjas užtikrins projekto veiklų tęstinumą.